کامپیوترهای بدون کیس2019-01-18T12:11:34+00:00

کامپیوترهای بدون کیس یا All in One

اگر کمی دقت کنید متوجه خواهید شد که تقریبا در تمامی سازمان‌ها و ادارات به خصوص مجموعه های رستورانی کامپیوترهای همه‌کاره‌ی «All-In-One» جایگزین سیستم‌های سنتی (کامپیوترهای دسکتاپ) شده‌اند و می‌توان با استفاده از کامپیوترهای همه‌کاره که جای کمتری اشغال می‌کنند، به انجام امور مختلف پرداخت. کامپیوترهای دسک‌تاپ دارای مشکلاتی مانند تامین توان مصرفی، تولید گرما مخصوصا در زمانی که تعداد کامپیوترهای مورد استفاده زیاد است، هزینه‌ی نگهداری و فضای مورد نیاز زیاد هستند که این مشکلات ممکن است باعث پشیمانی برخی از مدیران رستوران در خرید کامپیوترهای دسک‌تاپ شوند. که کمپانی‌هایی همچون MSI به این فکر افتادند تا همه‌ی اجزای یک کامپیوتر را در یک بدنه‌ی باریک و بدون نیاز به سیستم‌های ارتباطی بین نمایشگر و بدنه قرار دهند و کاربر را از درگیرشدن با قسمت‌های مختلف یک کامپیوتر بی‌نیاز سازند و این سیستم‌ها All in One نام گرفتند.

از مزیت های این کامپیوتر های بدون کیس برای فضاهای رستورانی و کافی شاپ میتوان به طراحی بدنه و قاب شیشه ای کنار ال سی دی اشاره نمود که در هنگام قرار گرفتن بر روی پیشخوان رستوران و فضاهای مشابه میتواند هارمونی و تناسب خوبی با فضاهای مدرن و لاکچری رستوران ها و فضاهای فود کورت بر قرار کند

اشاره به این نکته که لمسی بودن صفحه این کامپیوتر ها باعث سرعت سفارش گیری صندوقدار می شوند حائز اهمیت است

ضمنا به دلیل اینکه وجود آشپزخانه و پخت مستمر غذا باعث افزایش ذرات روغن و اب در فضای رستوران و کاهش عمر قطعات الکترونیکی می شود. این دستگاه ها مقاومت مناسبی در مقابل ذرات روغن و آب دارند.

شرکت بهساز روش بندار

نمایندگی رسمی نرم افزارهای رستوران، فست فود و کافی شاپ سپیدز در تهران

تامین کننده سخت افزارهای رستورانی مانند صندوق فروشگاهی، کاغذ رول حرارتی، پرینتر حرارتی و…

تماس با ما

تهران

تلفن: 09124089154

تلفن همراه: 09124089154